Inwestycja

Szczegóły inwestycji

APARTAMENTY ZIMOWA to prestiżowe, kameralne osiedle czterech dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych o niskiej zabudowie.

Inwestycja realizowana jest na działce w Częstochowie u zbiegu ulic: Zimowej i Kamińskiego.

Niekwestionowaną zaletą apartamentów ZIMOWA jest spokojne otoczenie i bezpieczeństwo bez rezygnacji z zalet mieszkania blisko centrum miasta i dostęp do miejsc codziennej użyteczności. Niska zabudowa zapewnia prywatność i wpisuje się w kameralny charakter osiedla.

Każdy z budynków wyposażony jest w windę, posiada 2 kondygnacje naziemne i 1 podziemną z miejscami garażowymi i komórkami lokatorskimi.

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 64,75 m2 do 85,5 m2.

Do każdego mieszkania przynależy przestronny taras (około 18m2), a do mieszkań położonych na parterze również ogród.

Rozwiązanie komunikacji przez zastosowanie windy i zewnętrznych ciągów pieszych w znaczny sposób ułatwia dostęp do mieszkań osobom niepełnosprawnym lub matkom z wózkiem dziecięcym, czy z zakupami.

Wielkoformatowe szklenia okienne, niestandardowa wysokość lokali(3metry), zwiększają funkcjonalność metrażu, gwarantują dużą ilość światła naturalnego a tym samym zapewniają wysoki komfort codziennego życia.

Wygrodzona inwestycja zapewni mieszkańcom poczucie prywatności a system monitoringu zapewni bezpieczeństwo. Przestrzeń wspólna w otoczeniu zieleni to plac zabaw dla dzieci, ścieżki komunikacyjne.

Starannie wyselekcjonowana lokalizacja sprawia, że inwestycja odseparowana jest od zgiełku i miejskiego hałasu, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana z aglomeracją miasta.

Okolica

Edukacja: przedszkole, szkoła podstawowa

Komunikacja: przystanek autobusowy i tramwajowy

Obiekty: apteka, przychodnia lekarska, sklepy osiedlowe, stacja benzynowa, markety, restauracje itp.

Generalny wykonawca

BUDOKART S.C.