Inwestycja

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Zimowa to kameralne osiedle o niskiej zabudowie składające się z czterech budynków mieszkalnych. Inwestycja realizowana jest u zbiegu ulic: Kamińskiego i Zimowej.

Budynki wyposażone są w windy, parking podziemny, komórki lokatorskie oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Takie rozwiązania sprawiają, że apartamenty są niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu- niezależnie od tego, czy jesteśmy młodymi rodzicami, osobami z niepełnosprawnościami czy po prostu cenimy sobie komfortowe podejście do życia. Każde mieszkania posiada dostęp do przestronnego tarasu o powierzchni około 18m2, natomiast do mieszkań na parterze przynależą także prywatne ogródki.

Przy realizacji osiedla wykorzystane zostały materiały budowlane najwyższej klasy, dzięki czemu mieszkania mają doskonałą izolację cieplną, a wielkoformatowe przeszklenia dostarczają dużą ilość światła naturalnego. Ponadto każdy z apartamentów posiada podgrzewanie podłogowe z piecem dwu funkcyjnym w standardzie.

Wygrodzona inwestycja zapewni mieszkańcom poczucie prywatności a system monitoringu zapewni bezpieczeństwo. Rodzice z dziećmi daleko nie muszą szukać przestrzeni do rekreacji- na terenie osiedla inwestor zapewni plac zabaw.

Niewątpliwą zaletą Apartamentów Zimowa jest ich doskonała lokalizacja. W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole, szkoła, przychodnia lekarska czy apteka. W bliskim sąsiedztwie skorzystać można z usług restauracji, siłowni czy popularnych marketów. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum- niezależnie czy poruszamy się komunikacją miejską czy preferujemy jazdę własnym autem.

Okolica

Edukacja: przedszkole, szkoła podstawowa

Komunikacja: przystanek autobusowy i tramwajowy

Obiekty: apteka, przychodnia lekarska, sklepy osiedlowe, stacja benzynowa, markety, restauracje itp.

Generalny wykonawca

BUDOKART S.C.