Inwestycja

Informacje postawowe

Apartamenty Zimowa to nowoczesny kompleks czterech dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie, zlokalizowany u zbiegu ulic; Zimowej i Kamińskiego.

Szczegóły inwestycji

Każdy z budynków posiada 2 kondygnacje naziemne i 1 podziemną ( z miejscami garażowymi i komórkami lokatorskimi).

Duże przeszklenia, trzymetrowa wysokość mieszkań i tarasy o powierzchni ok. 20 m.kw oraz przypisane do mieszkań na parterze ogródki nadają nowej inwestycji mieszkaniowej w Częstochowie ponadstandardowy wymiar.

Rozwiązanie komunikacji przez zastosowanie windy i zewnętrznych ciągów pieszych, w znaczny sposób ułatwia dostęp do mieszkań osobom niepełnosprawnym i matkom z wózkiem dziecięcym, czy zakupami.

Na terenie zamkniętego osiedla zaprojektowano zewnętrzne miejsca parkingowe, ścieżki komunikacyjne i plac zabaw dla dzieci w otoczeniu zieleni. Cały teren będzie oświetlony i monitorowany.

W pierwszym etapie z przewidywanym na pierwszy kwartał 2020 r. terminem oddany do użytkowania zostanie pierwszy budynek z 12 mieszkaniami.

Lokalizacja

Apartamenty Zimowa wypełniają „białą plamę” w ofercie mieszkaniowej południowej części miasta Częstochowy.

Kompleks został tak zaprojektowany, aby idealnie wpisywał się w charakter jednorodzinny tej części dzielnicy.

Gwarantując ciszę i spokój zapewnia jednocześnie dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, przychodni lekarskiej, sklepów osiedlowych i marketów.

Inwestor

Firma BAB powstała w 2006r. jako biuro projektowe. W ciągu 12 lat działalności stworzyliśmy około 30 projektów budynków mieszkalnych, usługowych i produkcyjnych.

W 2009 r. rozszerzyliśmy działalność o firmę wykonawczą.

Od tego czasu wybudowaliśmy 12 budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz usługowych i produkcyjnych.

Zebrane doświadczenie pozwoliło rozpocząć nową inwestycję : Apartamenty Zimowa. Nowe mieszkania Częstochowa Ostatni Grosz.

Nowe apartamenty Częstochowa bez pośredników

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" to znane powiedzenie nie zawsze się sprawdza, a powinno. Jeśli mieszkasz w Częstochowie, a mieszkanie w bloku nie jest już wystarczające dla Ciebie i Twojej rodziny, bądź masz dość hałaśliwych sąsiadów i od dawna myślisz o zmianie lokalizacji, to idealnym miejscem nowa inwestycja mieszkaniowa Częstochowa. Odetchniesz pełną piersią i poczujesz się wreszcie u siebie będzie mieszkanie w jednym z Apartamentów Zimowa w południowej części Częstochowy. Apartamenty 3 pokojowe Częstochowa są doskonałą propozycją zarówno dla singli, młodych małżeństw, rodzin z małymi dziećmi, jak i osób starszych. Usytuowanie apartamentów u zbiegu ulic Zimowej i Kamińskiego gwarantuje odseparowanie od zgiełku miasta, a jednocześnie bliskość węzłów komunikacyjnych.

Nowe apartamenty Częstochowa – niebanalny projekt

Biuro architektoniczno budowlane Bab już od 13 lat projektuje nowoczesne budynki, które stanowią niewątpliwy walor architektury miejskiej Częstochowy. Od blisko 10 lat zajmuje się również wykonawstwem, a nowe apartamenty Częstochowa bez pośredników to jego nowy, niebanalny projekt, który wypełnia architektoniczną lukę w krajobrazie południa miasta. Pierwszy apartamentowiec zostanie oddany do użytku w I kwartale 2020 r. Masz zatem jeszcze szansę nabycia jednego z 12 mieszkań, które wyróżniają się doskonałym nowoczesnym projektem. Apartamenty 3 pokojowe Częstochowa. Wszystkie apartamentowce będą posiadały duże przeszklenia, a także minimalistyczną bryłową formę w klasycznej kolorystyce. Projekt, który niebawem się ziści jest świetnie pomyślany pod każdym względem. Nie tworzy barier architektonicznych, a wręcz ułatwia poruszanie się po osiedlu dzięki sieci ścieżek. Całość, otoczona nowoczesną bramą, tworzy wrażenie elitarności i bezpieczeństwa, zwłaszcza, że nad Apartamentami Zimowa czuwać będzie system monitoringu.


Częstochowa apartamenty z tarasem – zadbaj o swój komfort

W Apartamentach Zimowa są do nabycia apartamenty na sprzedaż Częstochowa bez pośredników w standardzie komfort i premium. Wszystkie nowe apartamenty Częstochowa są niezwykle przestronne. Mają powierzchnię od ok. 65 do 76 m2. Do tego masz do dyspozycji taras i ogródek na parterze lub taras na pierwszym piętrze, W miesiącach wiosenno-letnich, a także w czasie złotej polskiej jesieni jest dodatkową przestrzenią użytkową, gdzie możesz urządzić kącik relaksacyjny z leżakami, postawić stolik kawowy, a także duży rodzinny stół, gdzie, gdy będzie pogoda przyjmować będziesz gości. Wszystko to jest możliwe dzięki znacznej przestrzeni tarasu, która wynosi około 20 m2. Częstochowa apartamenty z tarasem - Taras połączony jest z przestronnym salonem, zatem jest to mieszkanie na miarę XXI wieku. Duża przestrzeń salonowa, połączona z kuchnią i jadalnią, na wzór nowoczesnych loftów to nie wszystko, co masz do dyspozycji w mieszkaniu.


Apartamenty na sprzedaż Częstochowa bez pośredników

Zarówno te znajdujące się na parterze, jak i piętrze, w każdym standardzie, posiadają 2 sypialnie, a także łazienkę. Wszystko gotowe jest do urządzenia według Twoich preferencji. Mieszkania na parterze wprawdzie nie posiadają tarasu, ale za to możesz stać się szczęśliwym posiadaczem ogródka, który urządzisz według własnego pomysłu.


Apartamenty 3 pokojowe Częstochowa

W każdym apartamentowcu jest 12 mieszkań – 6 na parterze i 6 na piętrze. Symetryczne rozmieszczenie, zapewnia doskonałe rozplanowanie przestrzeni użytkowej. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest także parking podziemny, gdzie znajduje się 19 miejsc parkingowych. Są także komórki, które można wykorzystać na narzędzia i nieużytkowane sprzęty. Warto zauważyć, że cały kompleks budynków położony jest blisko domków jednorodzinnych i w oddaleniu od aglomeracji miejskiej około kilometr. Zapewnia to spokój i ciszę, a jednocześnie pozwala korzystać z oferty kulturalnej i oświatowej Częstochowy bez żadnych przeszkód.


Nowa inwestycja mieszkaniowa Częstochowa Wrzosowiak - Przyjazna infrastruktura

Inwestor w swoim projekcie pomyślał o potrzebach wszystkich, także matek z małymi dziećmi i osób niepełnosprawnych. Piękna nowa inwestycja mieszkaniowa Częstochowa. Mieszkania Częstochowa Ostatni Grosz. Każdy z budynków z Apartamentów Zimowa wyposażony jest w windę i zewnętrzne ciągi piesze. Przestrzeń pozbawiona jest barier architektonicznych dlatego osoby na wózkach inwalidzkich mogą bez problemu poruszać się po terenie całego osiedla. Pośród apartamentowców znajdzie się miejsce również dla placu zabaw. Zatem Twoje dzieci będą miały bezpieczne miejsce do zabawy.


Apartamenty Zimowa w Częstochowie

Apartamenty Zimowa to unikalna oferta pośród zabudowy w części południowej Częstochowy. Nowoczesne rozwiązania i usprawnienia technologiczne, a także ergonomia mieszkań zachwyci każdego, kto zdecyduje się na ich zakup. Śpiesz się, bo taka oferta nowe apartamenty na sprzedaż Częstochowa bez pośredników nie zdarza się często! Otocz się odrobiną luksusu.
Informacja
Zamieszczone na tym serwisie wizualizacje mają jedynie charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego przedsięwzięcia deweloperskiego. Zamieszczone na serwisie wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).