Mieszkania

Rzuty kondygnacji

Nowe mieszkania Częstochowa - w zacisznym zakątku miasta

Wiele osób marzy o własnym mieszkaniu. Trudno jest znaleźć dobrą lokalizację, która zapewniałaby jednocześnie spokój i bliski dostęp do budynków użyteczności publicznej.

Nowe mieszkania od dewelopera Częstochowa – komfort na najwyższym poziomie

Jeśli szukasz własnego „M” w Częstochowie, które będzie wpisywać się w nowoczesną architekturę i jednocześnie będzie niezwykle komfortowe, to przyjrzyj się ofercie Apartamentów Zimowa. To projekt rozłożony na dłuższy czas, jednak pierwszy budynek i mieszkania zostaną oddane do użytku już w pierwszym kwartale 2020 r. Mieszkania na sprzedaż Częstochowa bez pośredników. To już najwyższy czas, aby skontaktować się z nami i stać się nabywcą mieszkania od dewelopera Częstochowa o standardzie apartamentu. Jeśli jesteś miłośnikiem obcowania z naturą, to lokalizacja przy ulicy Zimowej z pewnością przypadnie Ci do gustu, zwłaszcza, że możesz wybrać mieszkanie z przestronnym tarasem, na którym codziennie będziesz mógł delektować się ciszą i spokojem.

Mieszkania 3 pokojowe Częstochowa – w trosce o każdego mieszkańca

Mieszkania 3 pokojowe w Apartamentach Zimowa w Częstochowie są idealnym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdą się tu place zabaw, a także liczne ścieżki komunikacyjne. Wszystko to w otoczeniu urokliwej zieleni miejskiej. Kolejnym udogodnieniem jest zastosowanie windy, a także zewnętrznych ciągów pieszych, co stanowi dużą zaletę dla matek z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa bez pośredników – bezpieczna lokalizacja i zaciszna okolica

Apartamenty Zimowa to nowa inwestycja mieszkaniowa w Częstochowie, która znajduje się w cichej lokalizacji. Inwestor zadbał również o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców apartamentowców. Cały kompleks budynków objęty będzie systemem monitoringu. Mieszkańcy będą mogli bezpiecznie parkować swoje samochody na parkingach podziemnych, które usytuowane są w każdym budynku. Ponadto do dyspozycji mieszkańców, jak i ich gości będzie także parking osiedlowy.

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa bez pośredników w Apartamentach Zimowa to możliwość zamieszkania blisko węzłów komunikacyjnych, a jednocześnie w oddaleniu od blokowisk. Jeśli chcesz zakupić w Częstochowie mieszkanie z tarasem, to teraz masz na to niepowtarzalną okazję. Skontaktuj się z deweloperem już dziś!Informacja.
Zamieszczone na tym serwisie wizualizacje mają jedynie charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego przedsięwzięcia deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).